خدمات

خدمات


فضای کار اشتراکی کوآپ علاوه بر اینکه برای اعضای مستقر خودش خدماتی ارائه میده، یکسری خدمات دیگه‌ای رو هم به صورت عمومی و برای سایر افراد ارائه می‌کنه و همیشه سعی می‌کنه بهترین خدمات رو با کیفیت مطلوب و البته قیمت مناسب ارائه کنه. در زیر می‌تونید با خدمات فضای کار اشتراکی کوآپ آشنا بشید.

جلسات مشاوره و منتورینگ

یکی از اصلی‌ترین اهداف کوآپ، بهبود شرایط کسب‌وکارها و کمک به آن‌ها همچنین اثرگذاری روی اکوسیستم نوآوری کشور است.یکی از اقداماتی که به این منظور انجام داده، ارائه خدمات مشاوره و منتورینگ در مسائل مختلف هست.
پس اگه تو فکر راه‌اندازی کسب‌وکاری یا اینکه کسب‌وکاری داری و به کمک نیاز داری میتونی روی کوآپ حساب باز کنی.
درخواست جلسه

جلسات کوچینگ

تمرکز جلسات به جای کنکاش و رفع مسائل و مشکلات گذشته و اتفاقاتی که افتاده، روی حال و آِینده نزدیک‌تونه. تو این جلسات قرار نیست چیزی بهتون دیکته بشه طبق فرایند جلسه به آگاهی‌هایی در رابطه با خودتون، ارتباطتون با مسائلی که درگیرشین و ارتباط خودتون با خودتون می‌رسید.
در نهایت با پیشبرد جلسه، بهترین مسیر و استراتژی زندگی یا کارتون رو به کمک کوچ‌تون می‌چینید. چون این شمایید که می‌تونید بهترین‌هارو برای خودتون تشخیص بدید.
درخواست جلسه

خدمات بین‌الملل

متخصصین زبان‌های خارجه کوآپ با تسلط کامل و سال‌ها تجربه عالی در حوزه ترجمه و ویرایش متون، مکالمه، مترجمی همزمان در بازدیدها و جلسات بین‌المللی، آموزشی و... با بررسی شرایط و درک نیاز مخاطبان سعی بر ارائه بهترین و معتبرترین خدمات را دارند.
از جمله خدمات بین‌الملل می‌توان به موارد طراحی narration برای ویدیو، طراحی ایمیل و نامه، ترجمه شفاهی، ترجمه متون اشاره کرد.
ثبت درخواست

خدمات گرافیکی

می‌دونیم ابزار تبلیغات نماد و برندیگ رو می‌سازه، پس هرچی حرفه‌ای‌تر طراحی بشه، بهتره. اگر می‌خوای طراحی‌های گرافیکیت رو به یه تیم حرفه‌ای بسپری و اطمینان داشته باشی که نتیجه خوبی میگیری، میتونی رو کوآپ حساب کنی.
از جمله مواردی که میتونی رو کمک کوآپ حساب کنی طراحی بروشور، لوگو، پک اداری، کارت ویزیت، پوستر، بنر تبلیغاتی، سایر اقلام تبلیغاتی وهمچنین مشاوره‌ی طراحی هستش.
ثبت درخواست